ועדת ספורט- סיגל הרוש

 

שם

כיתה

יום / שעה

1

 יבדייב עמית

ה'-1

יום ד' שעה 8

2

 כהן רון

ה'-1

3

 משה מתן

ה'-1

4

קריספיל רפאל

ה'-1

5

שריקי שלמה

ה'-1

6

 בוזגלו אופק

ו'1

7

מילשטיין אביטל

ו'1

8

מלכה דור

ו'1

9

משה סהר

ו'1

10

רובינשטיין גל

ו'1

11

תוג'מן אלינוי

ו'1

12

אלמקייס הדר

ו'2

13

בן אלי רוני

ו'2

 

14

גריסרו אופיר

ו'2

 

15

מלסה רחל

ו'2

 

 

 

 

 

 

נאמני מתמטיקה – צביה אלבז

 

שם

כיתה

יום / שעה

1

אדרי בר

ה'-1

יום ב' שעה 4 (צביה)

2

ליבוביץ זיו

ה'-1

יום ב' שעה 4 (צביה)

3

ברוכה מאור

ה'2

יום ד' שעה 4 (טובה)

4

מולר עמית

ה'2

יום ד' שעה 4 (טובה)

5

דביר אור

ו'1

יום ה' שעה 1 (צביה)

6

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

 

עיתון בית ספרי – אסנת קבליק

 

שם

כיתה

יום / שעה

1

קליינרמן מתנאל

ה'1

יום ד' שעה 7

2

עזרא בר

ה'1

3

מרים בן סימון

ה'-1

4

עזרא מיכאל

ה'-1

5

שלו נטע

ה-1

 

6

אופיר נוי

ו'1

 

7

לוי אופיר

ו'1

 

8

לייבל אייל

ו'1

 

8

יובל זגורי

ו'2

 

9

כהן יובל

ו'2

 

  
 

נאמני אנגלית – דקלה זהבי

 

שם

כיתה

יום / שעה

1

זוהר עדן

ה'1

יום ד' שעה 6

2

אלמליח ליאור

ה'2

יום א' שעה 5

3

בן קסוס רומי

ה'2

יום ג' שעה 3

4

חוחלנקוב כריסטינה

ה'2

יום א' שעה 5

5

יופה אדי

ה'2

יום ג' שעה 3

6

אבוטבול יוסף

ו'1

יום א' שעה 3

7

גלאם עדי

ו'1

יום ג' שעה 2

8

קבלו רון

ו'1

יום ג' שעה 2

9

קוגוס עדן

ו'1

יום ד' שעה 4

10

שאול דור

ו'1

יום ד' שעה 4

11

דביר אופק

ו'2

יום ד' שעה 4

12

מגדי שנהב

ו'2

יום ד' שעה 2

13

מיגדל מטיאס

ו'2

יום ד' שעה 4

14

מילשטיין יניב

ו'2

יום ד' שעה 6

      
 

נאמני מחשב -סיוון

 

שם

כיתה

יום / שעה

1

שלו עדן

ה'2

יום ה' שעה 2

2

דיין מאי

ו'2

 

3

שגב ברק

ו'2

 

4

פדידה יאיר

         ו'2

יום ה' שעה 2

5

 

 

 

6

 

 

 

 
 

תורני מעבדה – חנה כהן

 

שם

כיתה

יום / שעה

1

לוינוביץ ליאב

ה'2

שעה 1-יום ב' (מצוינות שעה 2)

2

גיטלמן אלון

ו'2

 

3

זוהר אושרי

ו'2

*יום ג' שעה 3

4

יפרח שחף

ו'2

 

 

לסביבה באהבה – חנה כהן

 

שם

כיתה

יום / שעה

1

אלבז מור

ה'2

יום ג' שעה 1

2

מולה חן

ה'2

יום ג' שעה 1

3

שניר אביר

ה'2

יום א' שעה 1

4

לוי עידו

ה'2

יום א' שעה 1

5

זגורי נטע

ה'2

יום א' 09:15

6

דדון אברהם

ו'1

יום ג' שעה1

7

כהן אופק

ו'1

יום ג' שעה 1

8

לוי יוסי

ו'2

יום ג' שעה 3

9

בן שטרית ירדן

ו'2

 

10

מעוז ירדן

ה'2

יום ג' שעה 3

 

עוזרי הוראה - מחנכות

 

שם

כיתה

יום / שעה

1

אדרי אופרי

ה'-1

יום ד' שעה 5 (ב'1) ספורט

2

אדרי רוני

ה'-1

יום ד' שעה 7   ( א'1)

3

ליאור בן נעים

ה'-1

יום ב' שעה 5 (א'2)  ספורט

4

אלפסי נווה

ה'-1

יום  שעה 7  (ב'1)

5

בוסקילה מרין

ה'2

יום ב' שעה 7 (א'1 ספורט)

6

יאנסליבץ שני

ה'2

יום ד' שעה 7

7

לוי ספיר

ה'2

יום ה' שעה 6 (א'2)

8

יהושוע עמית

ו'2

יום ד' שעה 4 (א'1 ספורט)

9

ממן ליאור

ו'2

יום ד' שעה 2 א'2 ספורט

10

בן יהודה שירי

ו'2

יום ה' שעה 6 ב'1

11

בן קסוס ירין

ו'2

יום ה' שעה 6 ב'1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מרכז אמנות – אסנת קבליק

 

שם

כיתה

יום / שעה

1

דיאצ'נקו שמואל

ו'1

 

יום א' שעה 8

2

פרץ אופק

ו'1

3

גבע משגב

ו'2

4

דוד חן

ו'2

5

צאלה גרייניק

ה'1

 

6

מילר ניר

ו'1

 

  

אח בוגר ,חונכות א' – מחנכות א'

 

שם

כיתה

יום / שעה

1

שפס ניב

ה'-1

פגישה בין המחנכת

הפסקות + אירועים מיוחדים

כגון יום המאה,ימים פעילים

וכו'.

2

גלברט ספיר

ה'-1

3

מאי אסרף

ה'-1

4

הרוש ניב

ה'-1

5

זינו יובל

ה'-1

6

חמוי אלן

ה'-1

7

פחימה מאי

ה'-1

8

אסולין אליה

ה'2

9

משה עדן

ה'2

10

רחל אמנו עדן

ה'2

11

הרוניאן עדן

ה'2

12

איפרגן חן

ו'1

13

זוארץ עמוס

ו'1

14

כהן להב

ו'1

15

אלגרבלי שיר

ו'2

16

בן חמו לירון

ו'2

17

ברדוגו לינוי

ו'2

18

פיטוסי כפיר

ו'2

19

כהן עדי

ה'2

20

 

 

סיוע בספרייה

 

שם

כיתה

יום / שעה

4

אסולין חי

ה' 1

 

יום ה' שעה 2

5

דוידוב שוהם

ה'2

6

 

 

7