דפים - ברכת המנהל
נווט למעלה


"המתנה הכי גדולה שאנחנו יכולים לתת לילדים שלנו היא שורשים וכנפיים." (מקור לא ידוע)

הורים ותלמידים יקרים,

אני גאה ונרגש לפתוח את שערי בית-הספר "יערת העמק" לשנה"ל תשע"ז, שנה בה נמשיך בדרך אותה התווינו, דרך המבוססת על מצוינות ועל מיצוי היכולת האישית והבית- ספרית, דרך ההולמת את התפיסה החינוכית שלנו לפיה אנו מאמינים שכל תלמיד יכול
להצליח ! אנו נמשיך לחתור בהתמדה לאיכויות גבוהות ולהשגת תוצאות מצוינות תוך טיפוח תרבות ארגונית המשלבת ערכים, נורמות, ונהלים הנגזרים מהחזון החינוכי. אנו יוצאים לדרך מתוך אמונה שבכל ילד טבוע הרצון והצורך להיות שותף, מעורב, שייך, ולחוות חוויות של הצלחה.

הצוות החינוכי של בית-הספר ואנוכי נשאף להוביל גישה חינוכית, המכירה בזכותם של הלומדים להיות שונים, המגלה דאגה ואכפתיות לרווחתם של הילדים, המעניקה להם תחושת קבלה, שייכות וחשיבות, בסביבה המדגישה מחויבות חברתית והכלה , חשוב לנו שכל הנכנס בשערי בית הספר ירגיש שייכות למקום, לכן נפתח מעורבות, שיתוף, אחריות ואכפתיות של כל הקהילה . לאורך השנה מתוכננות פעילויות ופעולות שונות סביב ערכים חינוכיים ולמידה משמעותית שתאפשר להכיר בכוחו של כל אחד ומנגד להבין וליצור את ה"יחד". אני מאמין שהבנות אלו יקדמו את תחושת הקבלה, והשייכות של כל התלמידים והמורים בבית הספר, כדבריו של פאול קור : " כל אחד הוא יחיד ומיוחד, ויחד אנו משלימים זה את זה".

תלמידים יקרים, ברצוני לאחל שנת לימודים מאתגרת, מוצלחת ופורייה. נקדם בברכה את תלמידי שכבת ז' הנכנסים לראשונה בשערי ביה"ס ותלמידי שכבות ח' ו-ט' "הוותיקים". חשוב לנו שתרגישו שייכות, שותפות וגאווה. אנו שואפים ליצור בבית הספר סביבה לימודית בטוחה ומוגנת, שיש בה תקשורת בין-אישית טובה בין מורים לתלמידים ובין תלמידים לבין עצמם.

תלמידים יקרים, זכרו: "מי שיש לו אמונה בכוחותיו ובעצמו, הוא יעשה את המרחק שבין חייו לחלומו". (יורם טהר לב)

בברכת שנה טובה ומוצלחת,

                                                                                                          
                                                                                                      בברכת הצלחה,
                                                                                                      אילן יצחקי
                                                                                                      מנהל בית-הספר.